Otelimiz

Odalar

64 minimalist ve zarif dekorasyonu, soft renkli, farklı konumlardaki odalarımız, yaşam alanlarıyla, dinlenme ve çalışma için misafirlerimize sıradışı keyif sunuyor.

Restaurant & Cafe

Türk mutfağı ve dünya mutfağının en leziz mönüleri ile haftanın hergünü açık olan Zey Restaurant-Alacarte’ta ayrıca hergün 07:00 - 10:00 saatleri arasında kahvaltı büfesi ve Pazar günleri 11:30 - 15:00 saatleri arasında Brunc büfesi servis edilmektedir.

Toplantı & Ofisler

İş ve özel aktivitelerinizi yapacağınız en ideal consepttir. Her organizasyona uygun 10 kişiden 750 Kişiye kadar kapasiteli, size özel lüks resepsiyonların, özel toplantıların ve kongrelerin düzenlenebildiği. 4 ayrı toplantı salonu, size özel ofisiniz, son teknoloji ekipmanları, kablosuz internet olanağı, ve DEDEPARK HOTEL konukseverliği ile tüm isteklerinizin karşılığını bulabileceksiniz .

Davet & Organizasyon

Davet ve organizasyon anlayışına yepyeni bir soluk getiriyoruz. Özel günlerinizi daha da özel yaşamanız için tüm detayların düşünüldüğü, hafızalardan tüm ömür boyu silinmeyecek 2 salonumuz ve havuz başı organizasyonları ile ev sahipliği yapıyoruz.

Fitness & Havuz

Sıcak yaz günlerinde serin bir mola... Fitness salonumuz çok kısa zamanda hizmetinizde olacaktır.